Aftellen: de iPhone 3G
Posted on 07-07-2008 in categories apple
2
Ja, het is bijna 11 juli en dan is het 3G-day! De iPhone komt dan (officieel) op de Nederlandse markt en wel dankzij T-Mobile.
Voor 29,95 per maand krijg je 150 belminuten en onbeperkt dataverkeer (binnen Nederland). Je betaalt dan eenmalig 80 euro voor het toestel. Het lijkt mij een prima deal. Zoals je weet heb ik een beetje moeten hacken en betaal ik Vodafone maandelijks nog steeds teveel
De belangstelling is volgens T-Mobile overweldigend, zegt marketing directeur Bart Weijermars:
‘Om het toestel voor een grote groep mensen toegankelijk te maken, bieden wij dit revolutionaire toestel aan tegen aantrekkelijke prijzen in combinatie met scherpgeprijsde abonnementen.Hierbij bieden we onbeperkt gebruik van supersnel mobiel internet, zodat klanten ook alle voordelen van iPhone 3G kunnen benutten. We kijken allemaal uit naar 11 juli!’.
Officieel moeten we dus nog even wachten tot 11 juli, maar ik heb hem al aan de praat zoals je kunt zien op mijn screenshots. Lang leve T-Mobile!








Mijn nieuwe boek "Uitverkocht!" is genomineerd met 5 andere boeken als Managementboek van het Jaar.
In 2009 schreef ik het boek "Hoe overleef ik mijn inbox". Een zoektocht naar de effecten van information overload, overvolle inboxen en continue afleiding.