April + Mei = 50 Dagen AI

April + Mei = 50 Dagen AI

Hoe bereiken we de mensen die we willen bereiken? Die vraag stond centraal tijdens een brainstorm met de partners van De Nationale AI-Cursus. Want mensen die al wéten dat ze AI-geletterd willen worden, komen vanzelf naar onze platforms toe. Zij willen bewust bekwaam worden… maar hoe zit het met die grote groep die TikTok heeft horen luiden maar niet weet waar het algoritme hangt?

Daarom is er nu #50dagenAI! Een campagne op social media die mensen uitdaagt om tussen 8 april en 28 mei elke dag iets met AI te doen.

Leren door te doen

Elke werkdag publiceren we een uitleg-video via social media en in het weekend kun je je van je creatieve kan laten zien tijdens de thema-challenges. Je kunt dan het geleerde in de praktijk brengen én delen met anderen. Een jury beloont de leukste inzendingen met mooie prijzen waaronder een laptop en verschillende AI-boeken. De campagne is mogelijk gemaakt dankzij een grant van Microsoft.

Lees ook op LinkedIn over de activiteiten in de eerste week 🚀