Waarom Barack Obama gaat winnen
Posted on 07-03-2008 in categories muziek, trends
1
Als ik even weg blijf bij de politieke verschillen tussen Obama en Hillary, durf ik op basis van hun aanwezigheid in de media wel een voorspelling te doen over de winnaar van het duel.
Het filmpje “Yes, we can” van Will.i.am is zo oprecht, kippenvel en mooi gemaakt dat het nog steeds mensen raakt en inspireert.
Zeker als je het geforceerde antwoord van Hillary bekijkt. Dit filmpje komt “geregiseerd” over. Het is te gelikt, te gemaakt en heeft zelfs letterlijk wervende tekst in beeld.
Je voelt gewoon hoe dat is gegaan:
O, my god. Obama is on all the media.
He has won in 11 states
He even has a viral movie on Youtube
We should make our own!
Can someone call Jacks agent?
There must be pack shot “We should have Hillary as president”
En kijk dan weer naar het antwoord op dit antwoord. Ben erg benieuwd of de uitslag overeenkomt met hun aanwezigheid in de social media.







Mijn nieuwe boek "Uitverkocht!" is genomineerd met 5 andere boeken als Managementboek van het Jaar.
In 2009 schreef ik het boek "Hoe overleef ik mijn inbox". Een zoektocht naar de effecten van information overload, overvolle inboxen en continue afleiding.