Merken zouden zich meer als blogs moeten gedragen

17 August, 2007 6:55 am

Het is een stelling die vaak goede discussie oplevert:

“Over een aantal jaar bestaan weblogs niet meer.”

In eerste instantie krijg je dan een aantal die-hard bloggers over je heen die je het liefst op de brandstapel zien belanden. bnrMaar na enkele minuten snapt men dat je daarmee bedoelt dat weblogs ‘gemeengoed’ zijn geworden en dus niet meer als bijzondere verschijningsvorm van een website te hoeven worden aangeduid.

Maar ik ga nog verder. Ik denk dat wij veel meer van weblogs kunnen leren dan alleen op het web. In mijn column voor BNR Nieuwsradio heb ik afgelopen maand het DNA van een weblog ontrafeld en dit toegepast op de merkwaarden van de toekomst.

Ik ben benieuwd wat je van deze benadering vindt. Laat hieronder een reactie achter of spreek een audio-comment in op telefoonnummer: 084 8388 425.

 
icon for podpress  Merkwaarden en Weblogs [2:53m]: Play Now | Play in Popup | Download

Gerelateerde artikelen:

No Responses to “Merken zouden zich meer als blogs moeten gedragen”

Care to comment?

Voeg de RSS-feed aan de gepersonaliseerde pagina van Google:
Add to Google



Voeg MarketingPodcast.nl toe via iTunes:
Add to iTunes



Wil je een bericht ontvangen als er een nieuwe aflevering is? Vul hier je e-mailadres in:

Delivered by FeedBurner